Współpraca

Lombard Pożyczki to skup sprzedaż pożyczki online chwilówki wszystko online

Jak zapewne wiesz, nowelizacja ustawy zmusza coraz większą ilość lombardów do zamknięcia. Dzieje się tak głównie z powodu wysokości wymaganego kapitału zakładowego, który według niej wynosi aż 200 tysięcy złotych! Jeśli prowadzisz mały lombard i nie chcesz go zamykać mamy dla Ciebie ciekawą propozycję współpracy!

Kliknij i zacznij zarabiać

Pożyczka lombardowa stale szuka kolejnych wspólników do prowadzenia biznesu – tylko rozrost firmy prowadzi do jej sukcesu. Szukamy właścicieli małych lombardów, którzy pośredniczyć będą w udzielaniu pożyczek pod zastaw.

Jak to działa?

Kontaktujesz się z naszym pracownikiem, który po konsultacjach i negocjacjach biznesowych przygotowuje dla Ciebie umowę. Widniejesz w niej jako osoba zajmująca się przechowywaniem towaru oraz kontaktem z klientem. Wszelkie sprawy związane z Urzędami Skarbowymi oraz Komisją Nadzoru Finansowego przejmujemy my, dlatego nie musisz się już nimi martwić. Podczas negocjacji ustalamy wspólnie procent, jaki uzyskiwał będziesz z każdej udzielonej przez nas pożyczki, w której pośredniczysz. Oprócz tego swoje zyski opierasz na przechowywaniu towaru, sprzedaży nieodebranych przedmiotów oraz odsetkach z udzielonych pożyczek.

Wszystkim swoim wspólnikom dajemy także dostęp do specjalnej platformy służącej do pośrednictwa w udzielaniu pożyczek. Stwarza ona możliwość sprzedaży pożyczek wiodących na rynku firm, takich jak Vivus czy Express Kasa. Nieodebrane przedmioty zastawu sprzedać możesz na dowolnym serwisie lub naszej stronie internetowej, którą odwiedzają setki użytkowników dziennie. Całkowity zysk z tych przedmiotów idzie tylko i wyłącznie do Twojej kieszeni.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy jak najszybciej skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy wyjaśnią Ci każdy aspekt współpracy. Możesz to zrobić drogą mailową lub telefonicznie.

Lombard współpraca