Pożyczki społecznościowe

Lombard Pożyczki to skup sprzedaż pożyczki online chwilówki wszystko online

Tylko stabilny rozwój jest kluczem do prawdziwego sukcesu, dlatego my stale się rozwijamy. Chcąc zaoferować naszym klientom i wspólnikom realną i bezpieczną możliwość zysku, rozszerzyliśmy swoją ofertę o udzielanie pożyczek społecznościowych.

Kliknij i wygeneruj oferty

Inwestować w pożyczki społecznościowe może każdy, dysponujący dodatkowymi środkami, które leżą zamrożone na kontach bankowych. Warunki współpracy są banalnie proste:

Bezpieczna inwestycja – decydując się na podjęcie współpracy z nami masz 100% pewność, że nie stracisz zainwestowanych środków finansowych. Każda pożyczka zabezpieczona jest przedmiotem zastawu, którego wartość jest zawsze większa, niż kwota pożyczki.

Realny wpływ – u nas samodzielnie wybierasz osoby, którym udzielisz pożyczki. Dzięki specjalnej, internetowej platformie masz stały wgląd w ich dane osobowe, stan oraz wartość przedmiotu zastawu. Ponadto samodzielnie ustalasz wysokość udzielonej pożyczki, oprocentowanie rat, ostateczny termin spłaty oraz ewentualne odsetki za jej opóźnienie.

Możliwości zarobku – współpracując z lombard pożyczki, zarabiasz na kilku aspektach, są to między innymi: indywidualnie ustalona w umowie prowizja, zysk ze sprzedaży przedmiotu zastawu, odsetki za nieterminową spłatę, prowizja za udzielenie pożyczki.

Pożyczki społecznościowe, których jesteśmy pośrednikiem, są w 100% bezpieczne. Jeśli pożyczkobiorca nie spłaci zobowiązania nasi pracownicy zajmą się samodzielnie sprzedażą przedmiotu zastawu, tak abyś nie musiał się o nic martwić. Jeśli nie zrobić tego w ciągu miesiąca od ostatecznego terminu spłaty udzielonej przez Ciebie pożyczki – zwrócimy Ci kwotę pożyczki z własnej kieszeni.

Korzystając z naszej platformy internetowej masz stały dostęp do swoich środków – możesz je przelewać na inne rachunki bankowe, wypłacać lub inwestować w kolejne pożyczki. Nie narzucamy minimalnych ani maksymalnych kwot udzielanych pożyczek, nie ingerujemy także w ilość udzielonych przez Ciebie pożyczek. Nasi pracownicy, dbając o Twój interes, rzetelnie i fachowo sprawdzają przedmioty zastawu pod kątem ukrytych wad lub usterek.

Jeśli jesteś zainteresowany udzielaniem pożyczek społecznościowych skontaktuj się mailowo lub telefonicznie z naszymi pracownikami, a przedstawią Ci szczegóły współpracy.