Pitbull Patryk Vega Resko

Lombard Pożyczki to skup sprzedaż pożyczki online chwilówki wszystko online

Pitbull Patryk Vega Resko

Z roku 2005 filmów mających o pracy policji wyszło już dużo. Jednak dalej nie zapomnieliśmy o drinku z klasyków gatunku, który powstał tylko w tamtym roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezmiernie taniego i jedynego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych tematów i pokazywania brutalności, Tak było także również w obecnej sztuki.

Pitbull Patryk Vega Nowogard

Dzięki temu obrazowi wszyscy zaczęliśmy wyglądać na pozycję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Naszą funkcję dają bardzo dokładnie, sumiennie, potrafią pracować w kategorii. Ale po godzinach każdy spośród nich wymaga borykać się z naszymi problemami, które uniemożliwiają im istnienie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Naszą funkcję dają bardzo dokładnie, sumiennie, potrafią pracować w kategorii.

Ale po godzinach każdy spośród nich wymaga borykać się z naszymi problemami, które uniemożliwiają im istnienie. Gebels (wykonywany przez Andrzeja Grabowskiego) musi walczyć z starą, która stara się odebrać mu godziwa do pielęgnacji nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w obecnej pozycji Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, ale bardzo pożąda odpracować jeszcze dwa miesiące, które dostały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z powodu niezrozumienia ze części ojca, znajomych, a więcej w odreagowaniu na stres połączony z książką pozostaje w jeszcze toż ogromniejsze kłopoty z narkotykami. Metyl (w jakiego rolę wcielił się Krzysztof Stroiński) istnieje teraz nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić nasze istnienie swoje. Ostatnim członkiem zespołu jest Despero (Marcin Dorociński), który widzi się w bardzo niekomfortowej i delikatnej sytuacji, wdaje się on gdyż w romans z córką poszukiwanego przez zespół przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Nowogard

Postacie te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który dobrze wykonuje domową pozycję, a poza nią istnieje kimś bez skazy, idealnym stróżem prawa, który z możliwością rozwiązuje wszystek temat i przeciwności losu. Bohaterowie wykreowani przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Wbrew tego, że ważne minuty mogą przynosić nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i stawiania sobie pytania: O co naprawdę funkcjonuje w współczesnym filmie? Akcja już wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki forma, że jak najszybciej chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Nowogard

Odkrywa jeszcze to nowocześniejsze aspekty działalności w Dziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. Jednak lub ich film istniał naprawdę realistyczny i oryginalny, gdyby podawali się poprawną polszczyzną? Pewność nie, przekleństwa i wulgaryzmy w współczesnym sukcesu nie rażą, aż tak mocno i podkreślają charaktery postaci, oraz realia miejsca w jakim tworzą.

Patryk Vega zdecydował się u młodych aktorów, postawić oraz na ostatnich starych i znacznie cenionych przez polską publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w swoich działalnościach zarejestrowali się fenomenalnie, zresztą po ich warsztacie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Bardzo dokładnie zarejestrowali się w wadze policjantów, którzy pogubili się we samodzielnym życiu prywatnym również wymagają określać się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej praktyce reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film jest właściwość. Stanowi nią dźwięk, który został spełniony nie najlepiej, przez co niektórzy mogą korzystać poprzez to przedmiot z czystym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Nowogard

Wszystkie z skórze nie są czarno białe, pokazują nam się z różnych stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który stoi się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często przedstawiani są jako kobiety idealne, będące na ochron prawa, przeważnie są bez skazy, posiadają prawdziwe życie, kochająca żonę a dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy prawdziwych ludzi, którzy składają ciężką pracę, i po niej wymagają określać się z innymi demonami. Akurat wtedy sprawiło, że film spotkał się z racja dobrym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został uznany przez publiczność, jaka zawierała teraz dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, dają się o wiele dużo szczegółowe i dobre.

Pitbull Patryk Vega Nowogard

 

źródło artykułu PitBull

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments