Klimatyzatory postojowe Maszewo

Lombard Pożyczki to skup sprzedaż pożyczki online chwilówki wszystko online

Klimatyzatory postojowe Maszewo

Czym są klimatyzatory postojowe?

Bardzo często spotykamy jak kierowcy, przebywając na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Sposób ten istnieje szkodliwy a ze powodów skutecznych oraz tak ekologicznych. Wyjściem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Darłowo

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas drogi jest odpowiednim zachowaniem, z którego trudno uciec, to korzystanie z niej w trakcie postoju nie jest szybko wskazane. Marnujemy paliwo i stosujemy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie ważne istnieje ostatnie, że rozwija on bezpieczeństwo książki oraz zapewnia, że kierowca i ładunek przyjdą na pole w całości.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa całkowicie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji funkcjonującego podczas jazdy. Na zbycie możemy wystąpić dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten podstawowy działa nieco na całej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego zleceniem jest ograniczenie temperatury oraz ograniczenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Istotne elementy układu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są zamontowane w pewnej obudowie łączonej z listy na dachu kabiny pojazdu albo na tylnej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do wnętrza pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, rzuca się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta zasilana jest silnikiem elektrycznym dodatkowo w razie konieczności chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie jest ponadto zaopatrzone w plan, który zabezpiecza nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może odbywać automatycznie czy możemy nią zarządzać za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Recz

Z serii postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wielu modniejszym i mało nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w zespół została wprowadzona woda. Stanowi ona odpowiednio schładzana, oraz całą zaletą tego typu klimatyzatorów istnieje ostatnie, iż nie zmieniają wilgotności powietrza we tłu pojazdu, a tylko obniżają panującą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego standardu występuje proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa umieszczona w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w którym ciepło z powietrza jest wykorzystane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tutaj umieszczony na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora jest znacznie bogata, gdyż może on obniżyć temperaturę powietrza panującą we tłu pojazdu nawet o sto procent w kontakcie do temperatury na zewnątrz. Jednak ze powodu na uszkodzenie zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie robi w suchym klimacie. Również kiedy w sukcesie sprężarkowego klimatyzatora, i tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z wykorzystaniem pilota lub zarządzać nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie wielką wartością jest niski pobór prądu niezbędny do sprawnego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Recz

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments