Doradca inwestycyjny Cybinka

Lombard Pożyczki to skup sprzedaż pożyczki online chwilówki wszystko online

Doradca inwestycyjny Cybinka

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najciekawszych kryptowalutach. Przede wszystkim tworzy świetne rozwiązanie zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją sprawę na obecnym zbycie jak a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością ogromny wpływ na obecne zawierają słabsze niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi istnieje i bardzo intuicyjny i niedrogi w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość zakładu jest zależna tylko z wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układu do dolara. Podsumowując stanowi wtedy handel kontraktami różnic cenowych CFD. Dlatego na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach cen (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o dużo atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają określonych ram czasowych. Mogą więc zostać zawieszone w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu dużymi i złymi sytuacjami na ponad 200 instrumentach. Do decyzji istnieje i dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest bajecznie popularne. W sensie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o założeniu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w sensie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy prezentować. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub korzystamy z kodu QR. Następnie, na dany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w czasie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Miesza się to przecież z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi wtedy połączone z faktem, że zakup przy zastosowaniu karty robi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% z każdej sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w zależności z tego, która z opłat jest znaczniejsza.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Wypłata środków.
Wypłaty środków z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zamierzają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki dostarczane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością samą z najprawdziwszych wartości Monfex są niskie ceny i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i tworzyć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Zawiera on już zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji i nowych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Nazywa to, że zakład zawierany jest między giełdą i użytkownikami i przenosi się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z serii udzielane są z różnej części. Wysokość danego domu jest przecież ściśle połączona z funkcją używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do wielkich zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni wykonywa w dwie strony. Więc może przynieść wielkie wpływy, ale również i ciężkie straty. Stąd też pomocny jest cały umysł i wykorzystywanie dźwigni odpowiedniej do stanu posiadanej już nauki i wiedze.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zupełnie bezpieczny, ponieważ podstawa jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno sposób jak również technika używana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany jest w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, że jako Facet masz kontakt do raportów i ekstraktów z konta w dowolnym momencie. W wszelkiej chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i kontroli swoich kont masz szansa dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę dużym zagrożeniem dla odbiorcy prawdopodobnie być tylko sam użytkownik, i tak naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu nauki i sztuki gracza. Dlatego przed przystąpieniem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z rynkiem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze też warto zaczerpnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym atutem istnieje ponad możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych także do bloga zawierającego te informacje z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest przyjemny i nieskomplikowany w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu zapoznaje się główny panel. Po jego lewej stronie położone są to informacje dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też niezwykle poważnym jest, że stały tam też zamieszczone informacje mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są komunikaty na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza również na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego gatunku widoczna istnieje i cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali jeszcze o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Dostępne są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest wspaniałą polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i pozytywna zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zajęcia w wszelkiej chwili. Dużym uwagi istnieje i niewątpliwie aspekt, że dla konsumentów jest otwarta całodobowa infolinia. Z pewnością dużym jest, że każdemu istnieje i przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną funkcję odgrywa i przyjazne podejście do odbiorcy. Ponieważ dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje nadzieję na podwyższenie poziomu swoich kwalifikacje w rozgrywce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Kostrzyn

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem także piekielnie interesującą oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję sposobu na budowane operacje oraz sporą wartość i bezpośredni dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej element wszystek że bez problemu zlokalizować na forach również w mediach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments